Inga Lavrenova

Neiroloģe - algoloģe, elektroencefalografijas (EEG) speciāliste

Neiroloģija ir visintresantākā specialitāte, kura aktīvi attistās , ir dažadas subspecialitātes, saistītas ar neiroloģiju. Es apgūvu vēl elektroencefalogrāfiju- visbiežak izmantojās epilepsijas diagnostikā, algoloģiju- nodarbojas ar pacientu aprūpi ar sāpēm.

 

Andrejs Lavrenovs

Sertificēts fizioterapeits

Man patīk vērot, kā cilvēks atgūst savas kustības spējas pēc dažādam slimībam, veicināt atrāku atveseļošanos. Tam ir daudz kopējas ar sporta trenera darbu, bet kā pārvarēt savu slinkumu, nogurumu, sāpes, bezcerību, to es zinu.

 

Kristīne Livkina

Sertificēta fizioterapeite

Fizioterapiju izvēlējos jau skolas laikā, jo man patika doma, ka ar savām rokām un zināšanām vari reāli uzlabot cilvēka dzīves kvalitāti. Mūsu profesijas ietvaros Tu ne vien palīdzi cilvēkiem atbrīvoties no sāpēm un pārvarēt nespējas radītās problēmas, bet arī iegūsti atgriezenisko saiti, kas pilnveido Tevi pašu. 

 

Jevģēnija Sokolova

Sertificēta fizioterapeite

Fizioterapiju kā savas dzīves kursu izvēlējos diezgan sen. Pirmoreiz to sāku pielietot sporta medicīnas jomā, sporta traumu profilaksē un sportistu veselības, kā arī fizisku rezultātu uzlabošanā profesionālajā sportā. Tagad strādāju plaši pielietojot kombinētas tehnikas,praktizējot sporta medicīnas tehnoloģijas neiroloģijā, traumatoloģijā un ortopēdijā. Multifunkcionāla pieeja šodien ir ļoti populāra un efektīva, tāpēc vēl ieguvu papildus izglītību, pabeidzot, dabas rekreācijas kursu, tās iemaņas un biomedicīnas tehnikas arī plaši izmantoju savā ikdienas darbā.


Fizioterapeite


Fizioterapija ir mana mīlestība. Mugurkauls- dziļākā interese un līdz ar to skoliozes- mana īstā kaisle.Mani pacienti ir iedvesmas un enerģijas avots.Mani kolēģi- atbalsts un atelpas brīdis.Lai stipra veselība un mierīgs prāts ikvienam!


Viktorija Marčenko

 Fizioterapeite

Tagad es saprotu, ka mans liktenis bija iegūt profesionālo izglītību profesijā, kura sniedz man nepārprotamo prieku, palīdzot pacientiem. Man tiešām patīk mans darbs, tāpēc vēlos strādāt un pilnveidoties, paplašināt zināšanas un palīdzēt cilvēkiem kļūt maksimāli neatkarīgiem, ar to arī uzlabot viņu veselības kvalitāti. 

 

Anastasija Artemenko

Sertificēta fizioterapeite

Strādājot komandā ar ģimenes ārstu sapratu cik daudziem cilvēkiem ir problēmas ar veselību, kuras ir iespējams novērst ne tikai ar medikamentu palīdzību, bet arī ar fizioterapiju, ar kuras palīdzību iespējams kontrolēt sāpes, novērst slimību vai arī iedarboties profilaktiski, nepieļaujot slimības rašanos. Tāpēc bija nolemts studēt  par fizioterapeitu, lai palīdzētu cilvēkiem veicināt fizisko attīstību un atveseļošanos, palikt darbspējīgiem un pēc iespējas ilgāk saglabāt pašaprūpes iespējas, lai nebūtu atkarīgiem no citiem.

 

Anna Pavlovska

Sertificēts ārsta palīgs

  

Nadežda Grigore

Sertificēta medmāsa